Likemenn psoriasis

I listen under finner du Psoriasis- og eksemforbundets likemenn for psoriasis. De kan kontaktes per e-post eller telefon.

 Navn E-postadresse  Telefonnummer Fylkeslag
Jeanette Strand  pso.jeanette[at]gmail.com 454 41 970 Oslo
Reidun Nymoen  reinym[at]online.no           926 13 463              Oslo
Kristian Henriksen  kristian[at]pef-ung.no        928 84 681 Buskerud
Monica R. Olsøy mkro_1[at]hotmail.com   992 58 161 Buskerud
Kenneth Waksvik waksvik.k[at]gmail.com    473 12 022 Telemark
Grethe Undrum evagrethe[at]gmail.com   413 32 383 Vestfold
Rolf Baadshaug baadshau[at]online.no      990 12 038 Oppland
Brit Briskelund   britbriskelund[at]hotmail.com        976 14 057            Oppland
Solfrid Landstad solfrid.landstad[at]ntebb.no 936 18 128 Oppland
Arild Smaaberg arilsmaa[at]online.no 913 17 213 Østfold
Liv Skovdahl       liv[at]firstclass.as 481 86 232 Østfold
Anne Britt Frivoll anfr16[at]vaf.no  915 41 762 Agder
Anne Marie Kvamsås annemariekvamsaas[at]gmail.com 992 53 140 Hordaland
Hilde Mellum hildemellum[at]gmail.com 986 40 538 Hordaland
Eli Svabø Knudsen eli.s.knudsen[at]hotmail.com 926 48 569 Hordaland
Knut Svela knuem[at]online.no 971 54 521

Rogaland

Oddrun S. Lillerud o-lill[at]neasonline.no 922 40 305 Møre- og Romsdal
Per Kristian Lange pe-krl[at]online.no 958 88 408 Møre- og Romsdal
Brita B. Tiller brit-b-t[at]online.no 481 07 785 Sør Trøndelag
Sylvia Wallin sylvia_wallin[at]hotmail.com 416 33 398  Nord-Trøndelag 
Birger Angelsen  birger.angelsen[at]pefnorge.no  992 61 604  Nordland 
Greta Altermark  altermar[at]online.no  915 93 030  Nordland 
Marte Øverås  marte[at]loonern.com  971 30 377  Nordland 
Herdis Thommesen  herdis.thommesen[at]gmail.com  959 20 053  Nordland 
Anne Berit Kolset abkolset[at]hotmail.com    970 38 172  Troms 
Annveig Jenssen  annveig.jenssen[at]pefnorge.no  415 61 844  Troms 
Eva G. Sjøtun  geb-sjo[at]online.no  959 60 911  Finnmark
Liv Reidun Nesse  livreidunn[at]netscape.net 

905 70 146 /
0034 660551633

Gran Canaria 


Listen ble oppdatert 1.1.2014